Domácí koláče

Určitě vyzkoušejte naše domácí koláče, které jsme pro vás napekli u nás v České Skalici tak, aby uspokojily i nejmlsnější jazýčky. Jsou bez živočišných složek (tedy vhodné i pro vegany) a bez palmového tuku. Ten jsme nahradili tukem řepkovým a kokosovým. Jako koláče od babičky chutnají i díky tradičním náplním. Máme dokonce i „tvarohovou„!

Plněný dalamánek speciál

Novinka z naší pekárny! Veganský párek se zelím ukrytý v dalamánku. Svačina kamkoliv kdykoliv. K dostání v prodejnách sítě Bioobchod.cz.

Veganské vánoční cukroví

Vánoční svátky se už pomalu blíží a k nim samozřejmě neodmyslitelně patří i vánoční cukroví. A to naše je nejen chuťově výborné, ale i zdravé. Koukněte také do záložky Naše pečivo pro více informací o složení, gramáži a druzích cukroví!

Novinka !! Kokosové suky !

Přinášíme vám novou specialitu – lahodné kokosové suky. Ty se vyznačují jednoduchým a transparentním složením – jsou vyrobené čistě z kokosu a rýžového sirupu, bez přidaného cukru, bez lepku, bez laktózy. Neobsahují žádná zahušťovadla, barviva, glukózový sirup ani umělá aromata. Jejich skvělou chuť tvoří čistě přírodní suroviny a nenajdete v nich ani syrovátku nebo laktózu […]