O nás

Vítejte na stránkách zdravé pekárny ZRNKO

Pekárna Zrnko sídlí v malebném městečku Česká Skalice v královéhradeckém kraji a pečeme pro Vás od roku 2015, kdy jsme převzali provozovnu bývalé pekárny.dsc_0278-edit

Pečeme pro Vás tradičními způsoby, ručně a zdravě. V našich recepturách najdete celozrnnou mouku, kvalitní přírodní suroviny a velkou dávku lásky. Pečeme bez cukru, emulgátorů, barviv a konzervantů ze 100% přírodních rostlinných surovin. Naše pečivo i lahůdky nesou pečeť 100% vegan.

V sortimentu pekárny Zrnko jsou klasické žitné kváskové chleby se semínky, celozrnné rohlíky a housky v několika úpravách, tradiční ručně tlačené koláče s ovocnými náplněmi, mákem, povidly, ořechy či tofu tvarohem, celozrnné veky, dalamánky, nejzdravější mrkvánky a mnoho mnoho dalšího. Náš sortiment neustále rozšiřujeme.

Nedílnou součástí pekárny Zrnko je i výroba zdravých rostlinných lahůdek značky Veganline – veganéza, úchvatná a zdravá tatarská omáčka, tradiční bramborový salát, Pařížan, tradiční sváteční chlebíčky, zeleninové a luštěninové saláty, obložené bagety a burgery a spousty dalších oblíbených dobrot ve zdravém provedení.

Naše čerstvé pečivo i lahůdky rozvážíme po celé ČR několikrát týdně a velmi rádi přivezeme i k Vám. Pečivo i lahůdky z pekárny ZRNKO jsou v nabídce všech prodejen sítě Bioobchod.cz a u dobrých prodejců zdravé výživy.

Žádejte produkty z pekárny ZRNKO u svého prodejce a přesvědčte se, že zdravé může být i chutné.

Prodejci zdravé výživy, kdykoliv nás kontaktujte na emailu pekarna@bioobchod.cz, rádi Vám naše produkty představíme a budeme pravidelně zavážet i do Vaší prodejny.