Jak voní pečení v České Skalici

Pekárna Zrnko sídlí v malebném městečku Česká Skalice, v královo-hradeckém kraji, v blízkosti proslulého Babiččina údolí, Ratibořic, vodní nádrže Rozkoš a města Náchod. Fungování pekárny Zrnko bylo zahájeno v červnu roku 2015.  Od té doby pro vás pečeme s láskou a nadšením a pekař se srdcem na pravém místě pro vás vybírá ty nejkvalitnější suroviny a vyvíjí nové receptury bez použití konzervantů, dochucovadel a dalších látek, které mohou nepříznivě ovlivňovat naše zdraví.

vanocka3

Naše pečivo je nejen zdravé, ale i chutné

Naší snahou je, aby vám pečivo ze Zrnka chutnalo, proto vybíráme ty nejlepší suroviny a neustále vylepšujeme naše receptury. Nepoužíváme bílý cukr, sladíme fruktózou či rostlinnými sirupy a upřednostňujeme celozrnnou mouku před klasickou bílou.

hreben1

Pečeme ekologicky a soucitně

V našich výrobcích nepoužíváme  palmový tuk ani jiné ztužené tuky. Nepřidáváme žádné živočišné výrobky, proto je naše pečivo vhodné i pro vegany. V našem pečivu nenajdete ani žádná chemická aditiva jako emulgátory,  stabilizátory nebo konzervanty.
 
rohlik
Široký výběr chutného pečiva

V naší pekárně pro vás pečeme hned několik druhů pečiva, sladkého i slaného. Pochutnat si můžete na chlebech se semínky, preclících, mrkváncích, koláčích, vekách, rohlících, bulkách, mřížkách, hřebenech, slaných tyčkách, sušenkách, mazancích a dalších dobrotách.

mrkvanky2
K pečivu i něco navíc

V pekárně se pod značkou V. Bistro vyrábí také veganské lahůdky – vlašský a bramborový salát, česneková pomazánka, cizrnový hummus, rostlinná majolka a sojanéza, aspik, mexický tofu salát a další výrobky.
 

Přesvědčte se sami a ochutnejte pečivo z naší široké nabídky!

zrnko-kolaz2

Pečeme s láskou….